اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره مدرسه عشق

اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره مدرسه عشق

 

ردیف سرود و نماهنگ
  نفرات برتر بخش کلیپ و نماهنگ
نام و نام خانودگی استان رتبه
1 احسان تنابنده فارس اول
2 حکمت الله صادقی تهران دوم
3 رضا سقفی قم سوم
4 مهدی عسگری تهران شایسته  تقدیر
  نفرات برتر بخش سرود 
  نام و نام خانودگی استان رتبه
5 افسانه نجفی ایلام اول
6 مصطفی ملاحسینی اردکانی یزد دوم
7 ربابه نوروزی گیلان سوم
8 محمد شکری سمنان شایسته  تقدیر
9 حبیب بهشتی یزد شایسته  تقدیر
  نفرات برتر بخش تواشیح
ردیف نام و نام خانودگی استان رتبه
10 مسعود صرامی اصفهان شایسته  تقدیر
11 محمد ناصر دشتی یزد شایسته  تقدیر
12 روح الله رحمانی یزد شایسته  تقدیر
  نشر و کتاب
نفرات برتر بخش خاطرات پایگاهی
نام و نام خانودگی استان رتبه
13 اکبر محمودزاده تهران_اسلامشهر دوم
14 امیر یزدی قزوین سوم
  نفرات برتر بخش بروشور
نام و نام خانودگی استان رتبه
15 اکبر بیاتی مرکزی اول
16 الهام کیانی فارس-جهرم دوم
  نفرات برتر بخش کتاب
  نام و نام خانودگی استان رتبه
17 فاطمه مداحی البرز اول
18 زینب شعبانی همدان دوم
19 نفیسه قطبی زاده اصفهان سوم
  نفرات برتر بخش نشریات
نام و نام خانودگی استان رتبه
20 سیدجواد حسینی کرمان اول
21 محمد زارع اذربایجان غربی دوم
22 محمدحسین افشاری تهران شایسته  تقدیر
  هنر های تصویری و نمایشی
نفرات برتر بخش تعزیه
نام و نام خانودگی استان رتبه
23  ثارالله انکوتی کرمان اول شبیه خوانی
24  رضا رصاف بخش فارس دوم روابت
25 اسحاق کوثری  گلستان-علی آباد کتول  اول روایت 
26 ابراهیم دریابی بوشهر - بوشهر دوم شبیه خوانی
  نفرات برتر بخش تئاتر
نام و نام خانودگی استان رتبه
27 ساحل احمد دوست  گیلان دوم بخش خیابانی
28 ایوب رضایی کردستان   صحنه اول
29 علی چناری کرمانشاه اول بخش خیابانی
  نفرات برتر بخش فیلم کوتاه
نام و نام خانودگی استان رتبه
30 محمدرضا بحرانی کازرون - فارس سوم
  نفرات برتر بخش مستند
نام و نام خانودگی استان رتبه
31 احمدرضا افتخاری گلستان  شایسته  تقدیر
  هنر های تجسمی
نفرات برتر بخش پوستر
نام و نام خانودگی استان رتبه
32  مرتضی محمدی تهران اول
33 یاسر عبدی مرکزی دوم
34 حسین جریان پور اصفهان سوم
35 محمدحسن علیزاده گیلان چهارم
36 سعید صادقی فارس شایسته  تقدیر
37 ابراهیم اکبرزاده خراسان رضوی شایسته  تقدیر
38 ابوالفضل عزیزی البرز شایسته  تقدیر
  نفرات برتر بخش تزئینات و فضاسازی
نام و نام خانودگی استان رتبه
39 عباس موزون مرکزی سوم
  نفرات برتر بخش عکس سلفی
نام و نام خانودگی استان رتبه
40 محمد سبحانی فارس اول
41 سیدرضا صابری کرمان دوم
42 رضا نجم سمنان سوم
43 علی ابک سمنان شایسته  تقدیر
44 مرتضی امین الرعایابی خراسان رضوی شایسته  تقدیر
  نفرات برتر عکس یادگاری
نام و نام خانودگی استان رتبه
45 حامد نیرومند قوچانی خراسان رضوی اول
46 مهدی پورفرج اذربایجان شرقی دوم
47 مرتضی امین الرعایابی خراسان رضوی سوم
  نفرات برتر بخش روزنامه دیواری
  نام و نام خانودگی استان رتبه
48 بتول شریف زاده لرستان شایسته  تقدیر
49 مریم السادات رجایی اصفهان شایسته  تقدیر
50 محسن خیرابادی خراسان رضوی شایسته  تقدیر
  نفرات برتر بخش تابلو اعلانات
  نام و نام خانودگی استان رتبه
51 نصیبه زحمت کش گیلان شایسته  تقدیر
52 سمیرا رضایی تهران شایسته  تقدیر
ایده و فعالیت های پایگاهی
نفرات برتر بخش ابروی محله
  نام و نام خانودگی استان رتبه
53 پوریا  محمدی آذربایجان غربی دوم
54 مهران یاراحمدی لرستان سوم
55 عبدالرضا کاشیان سمنان شایسته  تقدیر
نفرات برتر ایده فرهنگی
  نام و نام خانودگی استان رتبه
56 مرتضی بینش سمنان سوم
57 سارا ولی زاده آذربایجان غربی شایسته  تقدیر
58 نرگس محمدی اصفهان شایسته  تقدیر
59 احمد لطفیان بهار همدان شایسته  تقدیر
نفرات برتر بخش بسته  فرهنگی
  نام و نام خانودگی استان رتبه
60 مریم السادات رجایی اصفهان شایسته  تقدیر
نفرات برتر بخش نمایشگاه
  نام و نام خانودگی استان رتبه
61 رمضانعلی گیلکی بیشه مازندران سوم
62 سیدعلی حسینی نیا بوشهر - بوشهر شایسته  تقدیر
63 زینب عزتی تهران شایسته  تقدیر
64 وهاب یوسفی نژاد خوزستان شایسته  تقدیر
نفرات بر تر بخش همایش
  نام و نام خانودگی استان رتبه
65 مجتبی ایراندوست فارس شایسته  تقدیر
66 داود دم شناس خوزستان شایسته  تقدیر
67 محمدجواد افشار فارس شایسته  تقدیر

 

نوشتن دیدگاه