برای تسخیر قلب‌ها به ابزار هنر نیازمندیم

حجت الاسلام محرابی گفت: اگر بخواهیم حرفمان را در سطح کشوری و جهانی به همگان بگوییم و قلب ها را تسخیر کنیم و معارف عظیم انبار شده در علوم اسلامی را ذخیره کنیم به ابزار هنر نیازمندیم.

مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره «مدرسه عشق» با حضور سردار غلامحسین غیب پرور فرمانده سازمان بسیج و حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مجتمع فرهنگی-دانشجویی 13 آبان (لانه جاسوسی) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محرابی معاون فرهنگی سازمان بسیج گفت: اگر بخواهیم حرفمان را در سطح کشوری و جهانی به همگان بگوییم و قلب ها را تسخیر کنیم و معارف عظیم انبار شده در علوم اسلامی را ذخیره کنیم به ابزار هنر نیازمندیم.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار ابزار هنر در تقابل با جبهه دشمن گفت: اگر در این تقابل نتوانیم ابزار هنر را به درستی به کار بگیریم موفق نخواهیم شد؛ ما حرف های زیادی برای گفتن داریم اما قالب مناسب برای مطرح کردن صحبت هایمان و گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی نداریم.

حجت الاسلام محرابی ادامه داد: در فعالیت های سازمان بسیج و پایگاه های مختلف وقتی که کمیت آثار را می بینیم تعجب می کنیم؛ وقتی که این فعالیت ها تجمیع می شود می بینیم که حجم آنها بسیار بالاست اما تاثیرگذاری آنها محدود است.

وی با بیان این که معاونت فرهنگی سازمان بسیج را شتاب دهنده ای برای رشد ایده ها می دانم؛ گفت: دریافت بیش از 72 هزار اثر در پنجمین جشنواره مدرسه عشق دستاورد بزرگی است؛ تلاش می کنیم از ابزارها و امکانات به نحو احسن استفاده کنیم و اگر نیت ما درست باشد خداوند به فکر و عمل ما برکت می دهد و قله های رفیعی را در زمینه فرهنگ می توانیم فتح کنیم.

نوشتن دیدگاه