مهلت ارسال اثر به جشنواره «مدرسه عشق» تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره مدرسه عشق، احمد مداحی دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری پایگاه های مقاومت بسیج با عنوان «مدرسه عشق» گفت: از آنجا که در پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار مناسبی به تولید می رسد جشنواره «مدرسه عشق» با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان پایگاه های مقاومت سراسر کشور است و به همین خاطر می توان گفت «مدرسه عشق» یکی از متنوع ترین جشنواره های فرهنگی کشور است.

دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» بیان کرد: امسال این جشنواره در بخش هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر و کتاب، موسیقی، سرود و بخش ایده و فعالیتR04;های پایگاهی برگزار می شود.

احمدی در ادامه ضمن تشریح شیوه های شرکت در جشنواره گفت: علاقه مندان در مدت تعیین شده می توانند به ۳ روش در این جشنواره شرکت کنند که تاکنون بیشترین استقبال مخاطبان از طریق سایت به آدرس www.madreseheshgh.ir  بوده است. البته برای اینکه بتوانیم دامنه کار را گسترده تر کنیم ۲ روش دیگر از جمله ارسال پستی و مراجعه حضوری به دفاتر استانی و کشوری در نظر گرفته شد.

دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» اظهار کرد: این جشنواره از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال خوبی از آن شده است، به طوری که سال گذشته بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره «مدرسه عشق» ارسال شد و پیش بینی ما این است که امسال بیش از ۲۰ هزار اثر به دبیرخانه ارسال شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: امسال تمام فعالیت های فرهنگی- هنری متداول پایگاه های بسیج سراسر کشور به عنوان یک قالب اصلی در جشنواره به رسمیت شناخته شده اند اما بخش هایی مانند سرود، تئاتر پایگاهی، آبروی محله، پوستر و ... به این دلیل که مخاطب بیشتری را در بر می گیرند یا از این جهت که تاثیر بیشتری در مخاطب دارند به عنوان بخش های پرمخاطبی شناخته شده و مورد تاکید بیشتری قرارگرفته اند.

مداحی عنوان کرد: در این دوره در شیوه داوری تغییراتی ایجاد شده که به زودی همزمان با معرفی داوران توضیحات مفصل تری ارایه خواهد  شد، در کنار داوری های فنی و تخصصی، هم جنبه محتوایی و انقلابی آثار و هم جنبه  فنی و هنری آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیر جشنواره «مدرسه عشق» در پایان تاکید کرد: ۳۰ آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بود که این مهلت تا ۱۵ دی تمدید شد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری «مدرسه عشق» اوایل اسفندماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه