دبیران بخش‌های مختلف جشنواره ملی «مدرسه عشق» معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق، دبیران بخش های مختلف جشنواره ملی مدرسه عشق طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محرابی، معاونت فرهنگی، اجتماعی سازمان بسیج منصوب شدند.
بنا براین گزارش، محمد گلریز(خواننده) به عنوان "دبیر بخش موسیقی"، سیدمسعود شجاعی طباطبایی(مدیر خانه کاریکاتور ایران) به عنوان "دبیر بخش تجسمی"، میثم نیلی(مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی) به عنوان "دبیر بخش نشر"، سیدسلیم غفوری(مدیر شبکه مستند) به عنوان "دبیر بخش هنرهای نمایشی" و سیدمحمد حسینی(وزیر اسبق ارشاد) به عنوان دبیر "بخش ایده و فعالیت" پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق منصوب شدند.

گفتنی است، داوران بخش های مختلف پنجمین جشنواره ملی مدرسه عشق بزودی از سوی دبیران بخش ها معرفی خواهند شد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق، نهم آذرماه سال جاری در سالن سوره مهر حوزه هنری تهران برگزار خواهد شد.

 

سامانه ثبت اعتراض از نتایج استانی پنجمین دوره جشنواره مدرسه عشق

باسلام
شرکت کنندگانی که نسبت به نتایج استانی، پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق اعتراض دارند، میتوانند نسبت به ثبت اعتراض خود به لینک زیر مراجعه نمایند.

 

"ثبت اعتراض"

 

برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره ملی مدرسه عشق معرفی میشوند.

ارسال بیش از 70 هزار اثر به پنجمین دوره جشنواره "مدرسه عشق"

دبیر اجرایی جشنواره ملی «مدرسه عشق» از برپایی مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره در روز چهارشنبه و پنجشنبه، 8و 9 آذرماه خبر داد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی «مدرسه عشق»؛ احمد مداحی دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» گفت: این جشنواره از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال بسیجیان هنرمند سراسر کشور از آن چشمگیر بوده است، به طوری که دوره چهارم جشنواره بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه ارسال شد و دوره پنجم جشنواره تعداد آثار با یک جهش شش برابری به بیش از ۷0 هزار اثر رسید.

ارسال بیش از ۷۰ هزار اثر به جشنواره «مدرسه عشق»

دبیر اجرایی جشنواره سراسری «مدرسه عشق» از ارسال بیش از ۷۰ هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره خبر داد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق احمد مداحی دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» گفت: این جشنواره از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال بسیجیان از آن چشمگیر بوده است، به طوری که سال گذشته بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره «مدرسه عشق» ارسال شد و امسال تعداد آثار با یک جهش شش برابری به بیش از ۷۰ هزار اثر رسید.

پایان ارسال آثار پنجمین جشنواره "مدرسه عشق"

باتشکر از تمامی کسانی که آثار خود را از طریق وب سایت جشنواره ارسال نموده اند. مهلت ارسال آثار از طریق سایت تا 15 دیماه بوده است.

شرکت کنندگانی که آثار خود را به صورت پستی ارسال می کنند، به گونه ای برنامه ریزی نمایند که آثار آنها تا پایان روز 20 دیماه به دبیرخانه جشنواره برسد.

آثاری که بعد از این تاریخ به دبیرخانه برسند، امکان حضور در پخش داوری را نخواهند داشت.

مهلت ارسال آثار به جشنواره مدرسه عشق تمدید نخواهد شد

روابط عمومی پنجمین جشنواره "مدرسه عشق" از عدم تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره خبر داد و اعلام کرد: 15 دی ماه جاری آخرین فرصت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره خواهد بود

به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره "مدرسه عشق"، همانطور که پیش از این اعلام شده بود، 15 دی ماه آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره خواهد بود و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
لازم به ذکر است، شرکت کنندگانی که قصد ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره را به صورت پستی دارند می بایست اثرشان نهایتا تا 18 دی ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به جشنواره «مدرسه عشق» تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره مدرسه عشق، احمد مداحی دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری پایگاه های مقاومت بسیج با عنوان «مدرسه عشق» گفت: از آنجا که در پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار مناسبی به تولید می رسد جشنواره «مدرسه عشق» با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان پایگاه های مقاومت سراسر کشور است و به همین خاطر می توان گفت «مدرسه عشق» یکی از متنوع ترین جشنواره های فرهنگی کشور است.

1 2