ارسال بیش از ۷۰ هزار اثر به جشنواره «مدرسه عشق»

دبیر اجرایی جشنواره سراسری «مدرسه عشق» از ارسال بیش از ۷۰ هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره خبر داد.


به گزارش دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق احمد مداحی دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» گفت: این جشنواره از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال بسیجیان از آن چشمگیر بوده است، به طوری که سال گذشته بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره «مدرسه عشق» ارسال شد و امسال تعداد آثار با یک جهش شش برابری به بیش از ۷۰ هزار اثر رسید.

وی گفت: با توجه به افزایش قابل توجه آثار طبیعتا فرایند بررسی اولیه، پالایش و انتخاب آثار نیازمند زمان بیشتری خواهد بود لذا مطابق پیش بینی ها این فرآیند در اردیبهشت سال ۹۶ به پایان خواهد رسید. به هر صورت این دوره از جشنواره در بخش های هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر و کتاب، موسیقی و سرود و بخش ایده و فعالیتR04;های پایگاهی برگزار می شود و آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده از طریق سامانه رسمی جشنواره اعلام خواهد شد.

مداحی درباره تعداد آثار رسیده به جشنواره «مدرسه عشق» به تفکیک هر بخش گفت: در بخش های هنرهای تصویری و نمایشی۲ هزار و ۸۳۷  اثر،  هنرهای تجسمی ۳۴ هزار و ۲۱۸ اثر، نشر ۲ هزار و ۶۴۶  اثر، موسیقی و سرود ۲ هزار و ۱۲۳  اثر و ایده و فعالیتR04;های پایگاهی ۳۰هزار و ۲۵۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری مدرسه عشق (تولیدات فرهنگی، هنری بسیجیان سراسر کشور) نیمه اول سال آینده در تهران برگزار خواهد شد.

پایان ارسال آثار

باتشکر از تمامی کسانی که آثار خود را از طریق وب سایت جشنواره ارسال نموده اند. مهلت ارسال آثار از طریق سایت تا 15 دیماه بوده است.

شرکت کنندگانی که آثار خود را به صورت پستی ارسال می کنند، به گونه ای برنامه ریزی نمایند که آثار آنها تا پایان روز 20 دیماه به دبیرخانه جشنواره برسد.

آثاری که بعد از این تاریخ به دبیرخانه برسند، امکان حضور در پخش داوری را نخواهند داشت.


یادآور میشود که آدرس دبیرخانه جشنواره به نشانی ذیل است.

آدرس دبیرخانه مرکزی: تهران، خیابان طالقانی، جنب لانه جاسوسی، کوچه15 خرداد، پلاک3 / کدپستی:1583918133 

مرکز تخصصی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعغین، دبیرخانه ی مرکزی جشنواره ی مدرسه عشق.  02187551057

مهلت ارسال آثار به جشنواره مدرسه عشق تمدید نخواهد شد

روابط عمومی پنجمین جشنواره "مدرسه عشق" از عدم تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره خبر داد و اعلام کرد: 15 دی ماه جاری آخرین فرصت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره خواهد بود
به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره "مدرسه عشق"، همانطور که پیش از این اعلام شده بود، 15 دی ماه آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره خواهد بود و این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
لازم به ذکر است، شرکت کنندگانی که قصد ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره را به صورت پستی دارند می بایست اثرشان نهایتا تا 18 دی ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.


علاقه مندان می توانند به ۳ روش آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند که تاکنون بیشترین استقبال مخاطبان از طریق سایت به آدرس www.madreseheshgh.ir بوده است. البته ۲ روش دیگر از جمله ارسال پستی و مراجعه حضوری به دفاتر استانی و کشوری پایگاه های بسیج برای سهولت کار در نظر گرفته شده است.
مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری «مدرسه عشق» اوایل اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

آدرس دبیرخانه مرکزی: تهران، خیابان طالقانی، جنب لانه جاسوسی، کوچه15 خرداد، پلاک3، مرکز تخصصی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعغین، دبیرخانه ی مرکزی جشنواره ی مدرسه عشق. کدپستی:1583918133

مهلت ارسال اثر به جشنواره «مدرسه عشق» تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره مدرسه عشق، احمد مداحی دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری پایگاه های مقاومت بسیج با عنوان «مدرسه عشق» گفت: از آنجا که در پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار مناسبی به تولید می رسد جشنواره «مدرسه عشق» با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان پایگاه های مقاومت سراسر کشور است و به همین خاطر می توان گفت «مدرسه عشق» یکی از متنوعR04;ترین جشنوارهR04;های فرهنگی کشور است.

دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» بیان کرد: امسال این جشنواره در بخش هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر و کتاب، موسیقی، سرود و بخش ایده و فعالیتR04;های پایگاهی برگزار می شود.

احمدی در ادامه ضمن تشریح شیوه های شرکت در جشنواره گفت: علاقه مندان در مدت تعیین شده می توانند به ۳ روش در این جشنواره شرکت کنند که تاکنون بیشترین استقبال مخاطبان از طریق سایت به آدرس www.madreseheshgh.ir  بوده است. البته برای اینکه بتوانیم دامنه کار را گسترده تر کنیم ۲ روش دیگر از جمله ارسال پستی و مراجعه حضوری به دفاتر استانی و کشوری در نظر گرفته شد.

دبیر اجرایی جشنواره «مدرسه عشق» اظهار کرد: این جشنواره از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال خوبی از آن شده است، به طوری که سال گذشته بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره «مدرسه عشق» ارسال شد و پیش بینی ما این است که امسال بیش از ۲۰ هزار اثر به دبیرخانه ارسال شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: امسال تمام فعالیت های فرهنگی- هنری متداول پایگاه های بسیج سراسر کشور به عنوان یک قالب اصلی در جشنواره به رسمیت شناخته شده اند اما بخش هایی مانند سرود، تئاتر پایگاهی، آبروی محله، پوستر و ... به این دلیل که مخاطب بیشتری را در بر می گیرند یا از این جهت که تاثیر بیشتری در مخاطب دارند به عنوان بخش های پرمخاطبی شناخته شده و مورد تاکید بیشتری قرارگرفته اند.

مداحی عنوان کرد: در این دوره در شیوه داوری تغییراتی ایجاد شده که به زودی همزمان با معرفی داوران توضیحات مفصل تری ارایه خواهد  شد، در کنار داوری های فنی و تخصصی، هم جنبه محتوایی و انقلابی آثار و هم جنبه  فنی و هنری آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیر جشنواره «مدرسه عشق» در پایان تاکید کرد: ۳۰ آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بود که این مهلت تا ۱۵ دی تمدید شد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری «مدرسه عشق» اوایل اسفندماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

پنجمین جشنواره مدرسه عشق برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره سراسری فرهنگی، هنری «مدرسه عشق» اوایل اسفندماه سال جاری در تهران برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره سراسری مدرسه عشق،  پنجمین جشنواره فرهنگی، هنری «مدرسه عشق»، مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری مدرسه عشق (تولیدات فرهنگی، هنری بسیجیان سراسر کشور) اوایل اسفند در تهران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در بخش های اصلی «هنرهای تصویری و نمایشی»، «هنرهای تجسمی»، «نشر»، «موسیقی و سرود» و «ایده و فعالیت های پایگاهی» تا 30 آذرماه سال جاری از طریق پایگاه مقاومت بسیج محل زندگی خود به دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق ارسال کنند.


علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای ارسال آثار خود به سایت جشنواره مدرسه عشق مراجعه کنند. پنجمین جشنواره سراسری فرهنگی، هنری «مدرسه عشق» به همت اداره هنرهای تجسمی مرکز تخصصی فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین برگزار می شود.

پوستر «مدرسه عشق» رونمایی شد

 به گزارش روابط عمومی جشنواره مدرسه عشق، پوستر و تیزر پنجمین جشنواره فرهنگی هنری «مدرسه عشق» امروز با حضور سردار آزادی معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین و احمد مداحی، دبیر اجرایی جشنواره در دفتر معاون فرهنگی بسیج رونمایی شد.

سردار آزادی، دبیر جشنواره مدرسه عشق در ابتدای این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله حسین(ع) گفت: عنوان جشنواره از بیانات امام خمینی(ره) در سال 67 که فرمودند «بسیح مدرسه عشق است» الهام گرفته است و این جشنواره در طی برپایی چندین دوره در تلاش بوده است در عرصه بزرگ جنگ نرم به خوبی نقش آفرینی کند.


وی افزود: رسالت اصلی بسیجیان در حوزه های فرهنگی این است که با زبان هنر و ظرفیت بزرگ هنری که در میان جوانان بسیجی وجود دارد بتواند ارزش های دوران دفاع مقدس و تفکر بسیجی را به نسل آینده انقلاب اسلامی منتقل کند که همین موارد یکی از مهم ترین اهداف برپایی جشنواره مدرسه عشق است.
وی ادامه داد: از آنجا که در پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار بسیار مناسبی به تولید میرسد، جشنواره مدرسه عشق با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان هنرمندان بسیجی پایگاه های مقاومت سراسر کشور است.
سردار آزادی خاطرنشان کرد: از آنجا که استعدادیابی از مهم ترین اهداف برپایی جشنواره مدرسه عشق است، علاقه مندان می توانند آثار خود را در بخش های اصلی هنرهای تصویری و نمایشی، هنرهای تجسمی، نشر، موسیقی و سرود، ایده و فعالیت های پایگاهی تا سی ام آذرماه جاری از طریق پایگاه مقاومت بسیج محل زندگی خود به دبیرخانه جشنواره مدرسه عشق ارسال نمایند.
احمد مداحی، دبیر اجرایی جشنواره مدرسه عشق نیز در این مراسم گفت: سال گذشته بیش از 12 هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مدرسه عشق ارسال شد و پیش بینی ما این است که امسال بیش از این آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
وی گقت: علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مدرسه عشق به آدرس MADRESEHESHGH.IR مراجعه کنند ، همچنین به زودی با برپایی نخستین نشست خبری پنجمین دوره جشنواره مدرسه عشق توضیحات بیشتری به اهالی رسانه ارائه خواهد شد.
گفتنی است، مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مدرسه عشق (تولیدات فرهنگی، هنری پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور) اوایل اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد.